Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Фотографії біокамінів в інтер'єрах квартир, офісів, ресторанів

Камін, це завжди про тепло і затишок! Камін можно встановити навіть в квартирах. Квартирні варіанти камінів - це біокаміни.

Для іх роботи не потрідні димохідні системи. Вогонь справжній, але без диму і попелу. Продукти згоряння при роботі біокаміну - це вугликислий газ і вода.

Сучасні технології які використовують при виробництві біокамінів роблять процес їх експлуатації зручним і простим.

Дивіться фотографії вбудованих біокамінів в інтер'єрах квартир, офісах, ресторанах та закладах, які відносяться до сфер гостинності.

Дякуємо всім нашим друзям-партерам архітекторам і дизайнерам, а також нашим клієнтам за співпрацю і довіру!

Фотографії біокамінів

Автоматичний біокамін Gloss Fire вбудований в конструкцію, відкритую в двох сторін. Ідеальне рішення, відкриває широкий кут огляду на біокамін. Як побудувати конструкцію, що треба враховувати при монтажі біокаміну? За відповіддю на ці та інші питання звертайтеся на нас.

Переглянути всі біокаміни Gloss Fire


біокаміни для квартир

Біокаміни можно вбудовувати в окремо стоячі конструкції, будь-яких розмірів та форм. Оздоблення конструкції виконується вогнетривким матеріалом. Монтаж біокаміна в конструкцію відбувається в останню чергу. Важливий момент, який потрібно врахувати у процесі підготовки конструкції, це те, що для автоматичного біокаміну необхідно підвести електроживлення.


біокаміни для офісів

Автоматичний біокамін вбудований в підвісну конструкцію, відкриту на три сторони, має особливий дизайн і забеспечує практично повний огляд  каміну.  Вбудовані біокаміни дозволяют архітекторам реалізовувати найсміливіші інтер'єрні рішення.


продаж біокамінів

Камін відкритий з трьох сторін, це можливість спостерігати за полум'ям каміну з різних локації, і насолоджуватися теплою і затишною атмосферою!


салон біокамінів київ

продаж біокамінів

біокаміни каталог

біокаміни Gloss Fire

біокаміни каталог фото

біокаміни для інтер'єрів

біокамін для ресторану

біокаміни недорого

Сучасні технології, які застосовуються у виробництві біокамінів, значно розширили можливості їх розміщення в інтер'єрі. Один з найпоширеніших варіантів при проектуванні біокаміну, це вбудовування його в стіну, або в конструкції, що різні за виконанням, розміром і формою.

Студія KAMIN-bio офіційний партнер виробника біокамінів компанії Gloss Fire в Києві. Ми маємо біокаміни на виставці, щоб ви могли переглянути і купити найкращій біокамін для свого інтер'єру, по ціні виробника. Звертайтесь до нас! Скористуйтеся зручним пакетом послуг, від консультації, технічних креслень, рекомендацій, до монтажу і першого включення каміну після встановлення на об'єкті.

Наша адреса

Переглянути всі біокаміни

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ