Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Камінні топки

Камінні топки Brunner (Німеччина)

Камінні топки Brunner

Компанія Brunner протягом десятиліть (з 1946 року) виробляє найпрактичніші у світі камінні топки та печі.

Виробництво знаходиться на Півдні Німеччини в Баварії. Девіз компанії: "Ми робимо все самі", фраза, яка звучить вельми самобутньо і німецькою. Каміни, печі та системи опалення компанії Brunner знаходяться поза конкуренцією та відносяться до преміум сегменту. В компанії запевняють: "Незалежно від того, який продукт з лінійки BRUNNER Ви обрали, камінну топку, чавунну піч, систему центрального опалення на дрова або пелетах, або піч буржуйку, ми можемо з гордістю сказати, що наша продукція коштує своїх грошей. Усі деталі виготовляються справжніми умільцями та на 100% у Німеччині"Камінні топки Gavryliv&Sons (Україна)

Камінні топки Gavryliv&Sons

Gavryliv&Sons це добре знана українська компанія-виробник камінів і печей. Від початку становлення компанії метою її діяльності стала популяризація камінів на дрова.

В Gavryliv&Sons переконані, що сучасні технології камінних топок є найкращим рішенням для заощадження на опаленні та, водночас, ознакою естетичної довершеності оселі. Асортимент камінів та печей українського виробника Gavryliv&Sons настільки широкий, що підібрати певну модель можливо практично під будь-який інтер'єр. Gavryliv&Sons пропонує топки й каміни, розраховані на постійне багаторічне використання.купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ