Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Камінні топки Brunner (Німеччина)

Чугунные печи Iron Dog


Каміни Brunner з плоским склом

Каміни Brunner з плоским склом

Плоскі каміни є найпоширенішим форматом серед різноманітних камінів. Їх можна відносно легко інтегрувати практично в будь-який проєкт.

Вогонь у топках з великим склом ще більше збагачує та освітлює кімнату, і камін через свій відкритий дизайн вносить в атмосферу вітальні ще більше затишку. Спеціальна технологія забезпечує повну герметичність у камері згоряння та безпрецедентно чисте скло у процесі експлуатації каміна. У BRUNNER ви знайдете все, що забажає ваше серце, від компактного формату до щедрого архітектурного формату каміна з великим плоским склом.

Камінні топки BRUNNER з плоским склом створені в сучасному стилі, для сучасного інтер'єру, для тих, хто любить насолоджуватися вогнем через велике оглядове скло!Каміни Brunner серія Panorama-Kamin
(тристоронні камінні топки)

Каміни Brunner серія Panorama-Kamin

Панорамне розташування скла забезпечує найбільш ефективне сприйняття вогню з кількох сторін і створює відчуття свободи та природності. Особливий дизайн камінних топок Panorama-Kamin дозволяє архітекторам реалізувати найсміливіші інтер'єрні рішення.

Тристоронні варіанти камінних топок BRUNNER мають систему Еasy-lift, що забезпечує найлегший і зручний спосіб відкриття підйомних дверей. Більш тихого, зручного та практичного способу відкриття підйомних дверцят не існує. Рішення вертикального відкриття дверцят топки належить Brunner і полягає в тому, що при відкритті, дверцята спочатку робить невеликий рух від рами, після чого легко ковзає вгору. При закритті дверцята легко ковзає вниз і перед самим закриттям рухається у бік рами і щільно прилягає до неї. Ця унікальна та надійна система запобігає передчасному зношуванню ущільнювального шнура та гарантує герметичність топки.Тунельні каміни Brunner,
серія Tunnel Kamin

Тунельні каміни Brunner

Чому тунельні каміни BRUNNER такі популярні? Звичайно, вони не просто обігрівають кімнату, вони одночасно її поділяють, не виглядаючи занадто масивними. Дві оглядові панелі дозволяють спостерігати за вогнем одночасно з двох кімнат.

Тунельні каміни BRUNNER – ідеальне рішення для всіх, хто не хоче обмежувати дров’яний камін. Чисте скло навіть за таких широких форматів досягнуто завдяки спеціальному обдуву скла, налаштованномц пропорційно до збільшеної ширини.Кутові каміни Brunner, серія Eck-Kamin

Кутові каміни Brunner

Кутовий камін. Погляд на вогонь з двох сторін. Що можна очікувати від кутової камінної топки? Візуальна родзинка, затишне тепло та компактна установка. А завдяки кутовому склу є ще й двосторонній огляд вогню. Ідеально підходить для цікавих інтер'єрних рішень.

Сучасні та унікальні кутові каміни від BRUNNER оснащені поворотними дверцятами та з підйомним механізмом (гільйотиною), а також доступні у вигляді великоформатних архітектурних камінів.Серія відкритих камінів BRUNNER Urfeuer® Kamine (без скла)

відкриті каміни BRUNNER

Відкритий вогонь викликає емоції, він впливає на людину як сповільнювач у непростий і метушневий час. BRUNNER виробляє оригінальні каміни Urfeuer® з 1996 року. Завдяки новій складній конструкції тепер їх можна адаптувати до будь-якої життєвої ситуації в поточній версії. Сучасний, лінійний, мінімалістичний з чавунними захисними пластинами, які ефектно візуально подовжують камеру згоряння. Камін Urfeuer® означає концентрацію на почуттях, а не на тепловій потужності. Мріяти, відпочивати і відчувати себе добре - ось основне завдання, з яким на 100% справляються відкриті каміни BRUNNER Urfeuer®

Особливість відкритих камінів у тому, що вогонь збережений у його первісному оригінальному вигляді, без скла. Конструктивно вироби виконані таким чином, що створюється «повітряна завіса», що знижує та запобігає попаданню димових газів у приміщення. Це інженерне рішення належить виробнику. Для запобігання випадковим іскорам у топці передбачена майже невидима сітка-уловлювач, що опускається.Камінні топки Brunner BKH серії Green

Камінні топки Brunner BKH серії Green

Тепло ще зеленіше революційно: нова серія камінів «Green - line». Думайте про майбутнє, дійте екологічно, опалюйте екологічно чистим способом. Відтепер це буде набагато простіше, тому що BRUNNER має ідеальне рішення для кліматичного майбутнього: BRUNNER "green-line" - це покоління чудових кліматичних камінів, які ви досі марно шукали на ринку.

Наші абсолютно нові камінні топки BKH "green" вражають новітніми технологіями. Центральним елементом є нова, унікальна в галузі енергозберігаюча система горіння. Все це поєднується зі звичайним прямим і оптично високоякісним дизайном, а також додатковим каталітичним нейтралізатором, який можна модернізувати. Це означає: Ідеальна форма полум'я та водночас найменші викиди.Чавунні печі IRON DOG®  Brunner

Чавунні печі IRON DOG®  Brunner

Чавунні печі IRON DOG® – це ексклюзивні литі печі, створені в Баварії на сімейному підприємстві третього покоління компанії Ulrich Brunner GmbH. Особливе ставлення виробника до якості та дизайну переводять продукцію IRON DOG у розряд найнадійніших печей, покликаних бути вірним другом людині протягом усього життя.

Виберіть одну із «Залізних собак» для свого будинку, і Ви отримаєте вірного та надійного друга на все життя! У холодну пору року камін Iron Dog наповнюватиме теплом стіни Вашого будинку протягом усього Вашого життя.

Прайс лист 2023/2024

діє з 1 липня 2023 року до
30 червня 2024 рокуВ Німеччині є такий вислів, якщо у вас є камін і він не BRUNNER то ви пішли на компроміс! «Аm besten oder nichts» Найкраще або нічого!

Brunner беззаперечний лідер ринку Німеччини та Австрії, 716 000 камінів BRUNNER встановлено в господарствах Німеччини та Австрії.

Каміни Brunner встановлені в будинках багатьох відомих людей, є навіть курйозний випадок коли власник популярного європейського бренду камінів у власному будинку встановив камін BRUNNER  

BRUNNER - це традиційний сімейний бізнес, який вважається провідним виробником опалювальної техніки для спалювання деревини в камінах, що відрізняються міцністю, функціональністю та якістю. Наші каміни - це результат знань та досвіду, а завдяки дотриманню всіх необхідних вимог, продукція компанії BRUNNER заслужила репутацію найсучасніших систем опалювання. Компанія BRUNNER має більш ніж 70-річну історію - створення камінів. BRUNNER - Німецький стандарт для всього світу! Засновник і керівник компанії, Ульріх Бруннер, вважає, що робота повинна бути в задоволення, адже саме на роботі люди проводять більшу частину життя, тому в компанії панує сімейна атмосфера. BRUNNER - це бренд, який на 100% "зроблений в Німеччині".

"Все дешевше, ніж BRUNNER!" І ми цим пишаємося. 

Дійсно, багато виробів наших конкурентів значно дешевші - що також вірно, ці вироби не можна порівнювати з камінами BRUNNER. На це є свої причини. Можливо, вага і тип конструкцій камінів BRUNNER вони значно відрізняються. Або ж причина полягає в найдрібніших деталях якості і функціональності, якими наші досвідчені співробітники займаються день в день знову і знову. Але, напевно і в сервісі і в чесній сімейної філософії, ми хочемо цим поділитися з іншими. 

BRUNNER однозначно вартий своєї ціни.

Традиція і ремесло пов'язані з батьківщиною, як піч зі своїм будинком. Тому BRUNNER відмовився від дешевого виробництва за кордоном. Всі печі і каміни BRUNNER створюються в Німеччині досвідченими фахівцями з хорошою освітою. 

100% німецька інженерна майстерність. Ми корінні жителі з багатого на традиції сімейного підприємства в баварсько-австрійському регіоні Нижньої Баварії. Ми, працівники BRUNNER, доброзичливі і завжди чесні; в одному ми особливі: ми пишаємося нашою компанією. В нашій компанії поєдналися сімейні цінності і сучасна наука. У такій робочій атмосфері ми створюємо вироби, які по технічних і якісних параметрам задовольняють найвибагливіші потреби. (які  відповідають технічним і споживацьким вимогам)

Ми все робимо самі! Звучить це старомодно, але пройшло перевірку часом. Тільки якщо знаєш весь процес цілком, до виробу лежить душа, це стає гордістю всіх співробітників, і це відчувається. Починається все з проектування нашими інженерами і технічними фахівцями, далі йде процес виготовлення дослідного зразка, тестування у випробувальній лабораторії і нарешті серійний випуску на власному ливарному виробництві. Складання і контроль - наші останні кроки, перш ніж готові камінні топки покидають територію заводу. І якщо одного разу колись буде потрібно щось покращити, то ми зробимо це негайно. Адже це є і залишається надалі нашим виробом.

Студія KAMIN-bio - офіційний партнер німецького виробника компаніі Brunner в Києві.

Запрошуємо в наш салон вибрати і купити продукцію німецького виробника для свого будинку. Також у нас ви можете скористатися послугами, такими, як монтаж димоходу, монтаж чавунної печі, підключення печі до димоходу, ізоляційні роботи і перший розпал печі. З гарантією. Звертайтеся до нас, разом ми знайдемо найкращий камін або піч для вашого будинку!

Наша адреса

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ