Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Електрокаміни з ефектом 5D, парові з ефектом "холодний вогонь", електрокаміни настінні та для вбудовування

Каміни A-Fire з водяною парою серія
PRESTIGE - 3D з різнобарвним полум'ям

Каміни A-Fire з водяною парою серія PRESTIGE - 3D з різнобарвним полум'ям

Прикрашайте свій інтер'єр, отримуйте позитивні емоції!

Парові 3D каміни з ефектом "холодний вогонь" природного помаранчевого кольору з 15-ма кольоровими ефектами. Управління дистанційте, з пульта або через мобільний додаток. Камін має контакт для під'єднання до системи "Розумній дім". При роботі використовує воду, споживають мінімум енергії. Сучасні парові електрокаміни екологічно чисті у всіх сенсах цього слова. Мають простий монтаж і зручні в експлуатації. Країна виробник Китай.

Ціна: від 119 977 грн
(залежить від розміру)
Електрокамін Dimplex Opti-V PGF
(ефект полум'я 5D)

Електрокамін Dimplex Opti-V PGF (ефект полум'я 5D)

Електрокамін Dimplex Opti-V PGF-20 з ефектом полум'я 5D створений з використанням високотехнологічних розробок не тільки серед електрокамінів, а й у світі електроніки в цілому. Особливість полягає в тому, що в осередок вбудований плоский рідкокристалічний екран, який транслює високоякісне відео полум'я HD форматі. І все це супроводжується відповідними звуковими ефектами.

Для надання вогню реалістичності та об'ємності компанія Dimplex використовувала прийом, який часто застосовують ілюзіоністи - "Привид Пеппера". В осередку, під спеціальним кутом, розміщено напівпрозоре дзеркало, а за ним муляжі полів, що тліють, із вбудованими світлодіодами, які циклічно то згасають, то розгоряються. І як результат, муляж полін, поєднуючись з відеозаписом полум'я та іскор, надає неймовірну реалістичність вогню та електрокаміну в цілому. Країна виробник Ірландія.

Ціна: 129 990 грн
(залежить від розміру)
Парові електрокаміни Dimplex Cassette PS
(без дров)

Парові електрокаміни Dimplex Cassette PS (без дров)

Особливість електрокамінів Dimplex Opti-Myst 3D у тому, що вони неймовірно реалістично передає всю красу "живого" полум'я, мерехтіння дров та утворення диму над полум'я. Навіть при детальному розгляду складно відрізнити їх від справжніх камінів.

Технологія Opti-Myst, запатентована Dimplex, побудована на принципах роботи парогенератора. У панелі вогнища вбудований спеціальний пластиковий резервуар для води та безшумний ультразвуковий парогенератор. Вода дозовано надходить у випарник і під дією парогенератора перетворюється на пару, яка підсвічується спеціальними світлодіодними лампами, створюючи тим самим ефект вогню та диму. Камін має звуковий ефект горіння дров і зручне дистанційне керування. Країна виробник Ірландія.

Ціна: від 84 000 грн
(залежить від розміру)
Електрокамін Kalfire E-one

Електрокамін Kalfire E-one

Сучасний високотехнологічний електричний декоративний камін Kalfire E-one з реалістичним полум’ям. За допомогою запатентованої технології полум’я проектується на керамічні поліна, які розписані вручну. Ви можете бачити, чути і відчувати вогонь, це створює ідеальну атмосферу. Також можно змінити налаштування вогню, висоту і колір полум’я, вугілля, звук потріскування дров. Камін працює виключно від електрики.

Вогонь у каміні Kalfire E-one виглядає дуже реалістично завдяки унікальним інноваційним технологіям. Електричний камін безпечний і простий у використанні, одним натисканням кнопки він створює у вашій оселі теплу та гостинну атмосферу. Електричним каміном Kalfire легко керувати за допомогою пульта дистанційного керування E-one. Вогонь E-one можна повністю адаптувати до ваших уподобань. Країна виробник Голландія.

Ціна: від 258 000 грн
(залежить від розміру)
<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ