Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Монтаж біокаміну відкритого на три сторони

Монтаж біокаміну відкритого на три сторониВаріанти встановлення та монтажу біокаміну в інтер'єрі можуть бути різними і залежать вони від того, де б ви хотіли свій камін бачити. 

Вбудовані біокаміни дозволяют архітекторам реалізовувати найсміливіші інтер'єрні рішення. 

Монтаж біокаміну відкритого на три сторони має особливий дизайн і забезпечує найбільш ефективне сприйняття вогню з кількох сторін, створює відчуття свободи та природності. 

Головне, на що потрібно звернути увагу насамперед, це ознайомитись із рекомендаціями виробника, щодо монтажу біокамінів. 

Найчастіше навколо каміна облаштовується зона відпочинку, зі зручними м'якими меблями, кавовим або журнальним столиком. У такому випадку, місце, де планується розміщення біокаміну, можна зробити обзорним з кількох сторін кімнати. 

Декоративні каміни, що працюють на біоетанолі, дають безмежну свободу у виборі їх розміщення завдяки тому, що для монтажу біокаміну не потрібен димар. До кожного виробу виробником додається монтаж-інструкція для правильного облаштування місця під біокамін та для його подальшої безпечної експлуатації. Необхідно пам'ятати також про те, що виробник рекомендує провітрювати приміщення, в якому працює біокамін, щонайменше один раз на годину. Монтаж біокаміну не займає багато часу та не потребує спеціальних навичок.

У нашому салоні ви зможете отримати монтаж-інструкцію та консультацію щодо правильного розміщення обраного вами біокаміну, а також купити в Києві вбудований біокамін по ціні виробника.  

Студія KAMIN-bio офіційний партнер компанії Gloss Fire в Києві з виставковою залою. Запрошуємо до нас переглянути і вибрати біокамін для свого інтер'єру. Скористуйтеся зручним пакетом послуг, від консультації, технічних рекомендації, до монтажу і першого включення каміну після встановлення на об'єкті.

Наша адреса

Переглянути всі біокаміни

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ