Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Монтаж тристороннього біокаміну

Монтаж тристороннього біокаміну

Сучасні автоматичні біокаміни можно вбудовувати в різні конструкції, наприклад, тристоронню, для більш ефективного обзору з різних ракурсів. Конструкція виготовляється, наприклад, з жаростійкого гіпсокартону (має рожевий колір), а частина в яку вбудовується біокамін, ще й облаштовується вогнетривким матеріалом. За більш детальною технічною інформацією звертайтеся в нашу студію KAMIN-bio.

монтаж біокамінів, київ

Що можна очікувати від каміну відкритого для обзору с трьох сторін? По-перше, це візуальна родзинка, затишне тепло та компактна забудова. 

По-друге, це можливість спостерігати за полум'ям каміну з різних локації, і насолоджуватися теплою і затишною атмосферою. 

Вбудований біокамін  ідеально підходить для створення цікавих інтер'єрних рішень! 

Не забувайте про технічні рекомендації і поради щодо облаштування місця для вбудованого біокаміну. І про те, що автоматичні біокаміни потребують під'єднання до електроживлення. Є питання? Звертайтесь до нас за консультацією.

Студія KAMIN-bio офіційний партнер українського виробника біокамінів компанії Gloss Fire в Києві. Ми маємо біокаміни на виставці, щоб ви могли переглянути і купити найкращій біокамін для свого інтер'єру, по ціні виробника. Звертайтесь до нас! Скористуйтеся зручним пакетом послуг, від консультації, технічних креслень, рекомендацій, до монтажу і першого включення каміну після встановлення на об'єкті.

Наша адреса

Переглянути всі біокаміни

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ