Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Монтаж вбудованого біокаміна в підготовлену нішу

Монтаж вбудованого біокаміна в підготовлену нішу

Сучасні технології, які застосовуються у виробництві автоматичних біокамінів, значно розширили можливості розміщення біокамінів в інтер'єрі. Один з найпоширеніших варіантів при проектуванні біокаміну, це розміщення його в ніші. Як же в такому разі правильно підготувати і оформити нішу для монтажу біокаміну? Перше, з чого слід розпочати, це визначиться з моделлю біокаміну. У цьому питанні допоможуть вам менеджери нашої компанії.

Далі необхідно побудувати нішу, в нижній плиті залишити отвір під біокамін, згідно з наданими нами ескізом кресленням. Після того, як конструкція з нішею для встановлення біокаміну підготовлена, треба її декорувати вогнетривким матеріалом, наприклад: каменем, склом, керамогранітом, тощо.

Переглянути варіанти біокамінів

Ми пропонуємо нашим клієнтам автоматичні та механічні по ціні виробника. Разом із придбаним товаром наші клієнти отримують від нас і комплексні рішення: консультацію у виборі біокаміну, у тому числі на об'єкті клієнта; технічні інструкції для підготовки місця під обраний біокамін; монтаж біокаміну та перший запуск на об'єкті. Вибрати і купити біокамін в Києві запрошуємо в нашу студію KAMIN-bio.

Ми є офіційним партнером виробника компанії Gloss Fire і надаємо нашим клієнтам технічну інформацію стосовно підготовки місця для біокаміну, консультуємо в виборі, виконуємо перший запуск біокаміна на об'єкті. Якщо у Вас є проєкт з біокаміном, або Ви хочете біокамін, але не знаєте, з чого почати, звертайтесь до нас. Разом ми знайдемо найкраще рішення з біокаміном для вашого інтер'єру!

Наша адреса

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ