Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Монтаж вбудованого біокаміну на три сторони зі скляними стінками

Монтаж вбудованого біокаміну

Особливу атмосферу створюють біокаміни в кабінетах і офісах, в салонах краси та стоматологічних клініках. Для того, щоб максимально обмежити випадковий доступ до вогню в каміні, використовують скляні перегородки. Камін можно закривати склом частково, враховуючи при цьому правильний повітрообмін. Камін на три сторони зі скляними стінками зберігає можливість спостерігати за вогнем в каміні з різних локації, і насолоджуватися теплою і затишною атмосферою. 

Що треба пам'ятати при монтажі вбудованого біокаміну?

Для автоматичного біокаміну необхідно підвести електроживлення. Конструкція має бути виконана із вогнетривкого гіпсокартона, а місце монтажу облаштоване вогнетривким матеріалом, наприклад, склом, металом, керамічною плиткою, каменем, тощо.  Є питання? Звертайтесь до нас за консультацією і для отримання технічних креслень. 

Студія KAMIN-bio офіційний партнер українського виробника біокамінів компанії Gloss Fire в Києві. Ми розуміємо клієнтів, для яких важливо побачити на власні очі камін перед покупкою. Тому ми маємо біокаміни на виставці, щоб ви могли переглянути і купити найкращій біокамін для свого інтер'єру, по ціні виробника. Звертайтесь до нас! Скористуйтеся зручним пакетом послуг, від консультації, технічних креслень, рекомендацій, до монтажу і першого включення каміну після встановлення на об'єкті.

Наша адреса

Переглянути всі біокаміни

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ