Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Монтаж вбудованого біокаміну в нішу під телевізором

Монтаж вбудованого біокаміну в нішу під телевізором

Сучасні технології, які виробники застосовують в автоматичних біокамінах, значно розширили варіанти їх розміщення в інтер'єрі. Один з найпоширеніших варіантів при проектуванні біокаміну, це розміщення його в ніші під телевізором. Як правильно підготувати і оформити нішу для монтажу біокаміну? На якій відстані від вогню можно розміщувати телевізор. Що при цьому треба враховувати? На всі ці питання ви знайдете відповіді, отримавши інструкції виробника стосовно кожного біокаміну. Звертайтесь до нас, проконсультуємо, допоможемо вибрати біокамін, і надамо технічний супровід.

На цій схемі ви побачити загальні поради виробника, щодо розміщення біокаміну на певній відстані від телевізору. Звертаємо вашу увагу, що кожен дизайн проєкт розробляється індивідуально. Радимо вам звертатися до наших фахівців, для отримання консультації відносно саме вашого проєкту з каміном в інтер'єрі.

Рекомендації з встановлення:

монтаж вбудованого біокаміна

Студія KAMIN-bio є офіційним партнером виробника компанії Gloss Fire в Києві. Якщо у Вас є проєкт з біокаміном, або Ви хочете біокамін, але не знаєте, з чого почати, звертайтесь до нас. Разом ми знайдемо найкраще рішення з біокаміном для вашого інтер'єру! Ми маємо виставкову залу, де ви можете переглянути і купити біокаміни по ціні виробника.

Переглянути варіанти біокамінів

Наша адреса

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ