Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.





Монтаж вбудованого біокаміну в стіну

Монтаж вбудованого біокаміну в стіну

Сучасні технологічні біокаміни значно розширили можливості їх розміщення в інтер'єрі. Один з найпоширеніших варіантів при проектуванні біокаміну, це розміщення його в стіні. Як же в такому разі правильно підготувати і оформити місце для монтажу вбудованого біокаміну? Перше, з чого слід розпочати, це визначиться з моделлю біокаміну. У цьому питанні допоможуть вам менеджери нашої компанії. Визначившись з біокаміном, ми надамо вам технічні креслення для підготовки місця для подальшого монтажу біокаміну.

біокаміни Gloss Fire

Далі необхідно побудувати в стіні нішу, в нижній її плиті залишити отвір під біокамін, згідно з наданими нами ескізом кресленням. Після того, як конструкція з нішею для встановлення біокаміну підготовлена, треба її декорувати вогнетривким матеріалом, наприклад: каменем, склом, керамогранітом, тощо.

За більш детальнішою інформацією, щодо встановлення і монтажу біокаміну, звертайтесь до нас. Разом ми знайдемо найкраще рішення з біокаміном для вашого інтер'єру, надамо технічну консультацію, та необхідні ескізи креслення для підготовки місця для біокаміну.

Наша компанія є офіційним партнером виробника компанії Gloss Fire в Києві. Ми маємо виставкову залу і запрошуємо Вас вибрати і купити біокаміни по ціні виробника, а також скористатися зручним комплексом послуг.

Наша адреса в Києві

Переглянути варіанти біокамінів

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ