Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Установка вбудованого біокаміна в комплекті з монтажним корпусом

На фото вбудований біокамін в комплекті з монтажним двостінним теплоізолюючим корпусом. Справа чорне фарбоване скло декоративного призначення. На задній стінці монтажного корпусу також встановили скло. Вогонь буде відображатися в склі, створюючі ефект додаткового об'єму.

Установка вбудованого біокаміна

Як виконати монтаж вбудованого біокаміну і що треба враховувати при виконанні монтажу? Це одне з найпоширеніших запитань, яке виникає при проектуванні біокаміну в інтер'єрі. Для того, щоб монтаж був простим і зручним, скористайтеся нашими порадами. 

Спочатку вам треба визначитись, якого розміру має бути ніша з біокаміном. Один із варіантів безпечного і зручного монтажа - купити біокамін в комплекті з монтажним корпусом. На нашу думку, це простий і зручний варіант. Ви отримаєте від нас ескізи креслення, згідно яких підготуєте конструкцію для встановлення біокаміну. Залишиться встановити монтажний корпус і біокамін. Переваги цього варіанту в тому, що монтажний корпус, крім зручного монтажа, виконує ще важливу функцію захисту конструкції від нагрівання, так як він є двостінний термоізолюючий. Корпус може бути індивідуального за формою та розміром виготовлення. 

Маєте проєкт з біокаміном? Звертайтесь до нас. Студія KAMIN-bio офіційний партнер українського виробника біокамінів компанії Gloss Fire в Києві. Ми розуміємо клієнтів, для яких важливо побачити на власні очі камін перед покупкою. Тому ми маємо біокаміни на виставці, щоб ви могли переглянути і купити найкращій біокамін для свого інтер'єру, по ціні виробника.

Такий вигляд має захистний монтажний корпус

Наша адреса

Переглянути всі біокаміни

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ