Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Фотогалерея печі Iron Dog BRUNNER

Чавун високої якості, герметична збірка, високий ККД, простота та зручність у використанні, ергономічний ексклюзивний дизайн – все це поєднується у надійних, красивих та економічних німецьких печах Iron Dog від компанії Brunner. 

Виберіть одну із «Залізних собак» для свого будинку, і Ви отримаєте вірного та надійного друга на все життя!

У холодну пору року піч Iron Dog наповнюватиме теплом стіни Вашого будинку протягом усього Вашого життя.

IRON DOG № 1 BRUNNER

На фото піч чавунна IRON DOG № 1 BRUNNER Німеччина. Піч невеликого розміру, компактна, і разом з цим, достатньо ефективна. Має коефіцієнт корисної дії (ККД) 81% і справляється з обігрівом приміщення площею 50-90 кв.м. 

Детальніше про Iron Dog №1

печі Iron Dog купитипечі Iron Dog ціна

печі Iron Dog Brunner

піч чавунна IRON DOG № 2

Iron Dog BRUNNER фото

Iron Dog BRUNNER піч купити

На фото піч чавунна IRON DOG № 2 німецького виробника камінів і печей преміум класу компанії BRUNNER. Завдяки чудовому поєднанню імпозантної сили та ефектного дизайну цей «залізний пес» не тільки наповнить житло теплом, а й надасть йому індивідуальності.

Детальніше про Iron Dog №2німецька чавунна піч

купити чавунну піч

піч Iron Dog № 4

Пес із великим серцем – так говорять про чавунну печі Iron Dog №4. Усього кілька полін – і можна займати затишне містечко біля вогню, щоб через велике панорамне скло стежити за красою полум'я, і відчувати, як наповнюють теплом та світлом не лише приміщення, а й людську душу.

Детальніше про піч Iron Dog № 4Чавунна піч Brunner Iron Dog 06 багатофункціональна.

Вона і для опалення будинку, і за бажанням, можно приготувати смачний обід. Для цього в печі передбачена варильна поверхня. Крім того, піч має  об'ємну духовку, і їжа, запечена в духовці, виходить дуже смачною і корисною. І це ще не все! У чавунній печі Iron Dog 06 є місце для приготування гриля. 

Запрошуємо в нашу студію KAMIN-bio, щоб на власні очі побачити печі Iron Dog і вибрати саме ту, що більше всього пасує до Вашого будинку.

Чавунна піч Brunner Iron Dog 06 багатофункціональна

Чавунна піч Brunner Iron Dog фото

продаж печей з чавуну

чавунна піч купити Київ

піч Iron Dog № 6

Німецька чавунна піч-камін Iron Dog № 6 є багатофункціональною. 

Піччю можна опалювати будинок (опалювальна здатність: 60-110 кв.м),  і за бажання, приготувати обід. Для цього в печі передбачена варильна поверхня, духовка, місце для приготування грилю. Їжа, запечена в печі, виходить дуже смачною. І це ще не все. Монтаж печі Iron Dog №6 може бути виконаний в домі, або на терасі, в альтанці, там, де часто збирається сім'я, друзі, близькі люди, де можна приємно провести час, і насолодиться смаком приготованих  страв.

Детальніше про піч Iron Dog № 6купити чавунну піч

піч Iron Dog № 7

Чавунна піч Iron Dog №7 з новим принципом роботи та особливим дизайном.   

Від інших виробів цієї серії, IRON DOG №7 відрізняється, перш за все, топкою, внутрішня частина якої повністю оснащена шамотними плитами. Таке рішення дозволяє робити закладку великого обсягу дров та отримувати інтенсивну тепловіддачу на тривалий період. Зручно, що дверцята бічного завантаження нової чавунної печі може бути як з правого, так і з лівого боку.

Принцип роботи чавунних пічних топок з шамотним футеруванням в ефективному використанні тепла від вугілля що тліє, закладка дров відбувається кілька разів на день, а тепловіддача зберігається на тривалий проміжок часу

Детальніше про чавунну піч Iron Dog № 7печі Iron Dog

Запрошуємо в наш салон KAMIN-bio вибрати і купити німецьку чавунну піч Iron Dog для свого будинку. Також у нас ви можете скористатися послугами, такими, як монтаж димоходу, монтаж чавунної печі, підключення печі до димоходу і перший розпал печі. З гарантією. Звертайтеся до нас, разом ми знайдемо найкращий камін або піч для вашого будинку!

Адреса нашого салону

Подивитись всі чавунні печі Iron Dog

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ