Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Сталева кутова піч-камін Kratki THOR 8 (8,0 кВт) Польща

чавунна піч Kratki


Сталева кутова піч-камін Kratki THOR

Ціна: 79 957 грн
Сталева кутова піч-камін Kratki THOR - це чудове рішення для кутового монтажа. Дверцята в цієї печі теж кутові, це дає можливість спостерігати за полум'ям в каміні з різних локацій в приміщенні. Проста форма виглядає лаконічно, піч добре вписується в інтер'єр і притягує до себе увагу.


Сталева кутова піч-камін
піч-камін Kratki THOR 8

піч-камін KratkiСталева кутова піч-камін Kratki THOR - це: 

1. Сучасний дизайн

Просторе скло робить огляд вогню привабливим, а додаткова декоративна скляна панель типу glass наголошує на його чарівності. Середина печі, викладена TERMOTEC, відмінно контрастує з брилою, надаючи конструкції сучасного вигляду.

Суцільна ручка дозволяє щільно зачиняти дверцята. Завдяки цьому пристрій чудово підійде для будинків з рекуперацією та дач.

2. Екологічне згоряння

Пристрій відповідає вимогам Екопроекту та стандарту BImSchV 2, визначаючи максимальні викиди CO.

3. Максимальне використання енергії

Ефективне згоряння та довше зберігання температури відбувається завдяки облицюванню камери згоряння кутової печі-каміна теплонакопичуваним матеріалом TERMOTEC, який підвищує температуру вогнища. Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який продовжує час проходження димових газів. Цей процес також збільшує ефективність згоряння та гарантує найкращу витрату енергії, і таким чином мінімізує викид шкідливих речовин в атмосферу. Крім того, в димарі встановлена перегородка, яка виконує функцію, аналогічну дефлектору, що ще більше збільшує ефективність роботи пристрою.

Подача повітря в топку опалювальної кутової печі відбувається зовні за допомогою вбудованого підведення повітря ø 100 мм. Сам підвід можна приєднати до печі ззаду або знизу. Його регулювання відбувається за допомогою дросельної заслінки, яка знаходиться внизу дверцят, що не допускає помилок у неправильному користуванні. Цілий механізм діє дуже тихо та безперебійно.

У топці застосовано потрійну систему аерації в камері згоряння. Первинне повітря, яке полегшує розпалювання деревини, подається під рушт. Вторинне повітря – що забезпечує екологічне згоряння – доставляється через отвори в задній стінці.

А ще в кутовій печі-каміні використовується система чистого скла (повітряна завіса), тобто повітря подається безпосередньо на скло через систему каналів, що розташовані з боків каміна. Таким чином, кисень надходить у верхню частину камери згоряння, де відбувається згоряння газів, що виникли в процесі спалювання дров, що додатково зменшує викид шкідливого в атмосферу.

4. Безпека на найвищому рівні. 

Передня частина THORA викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660 °C. Пропоноване нами скло має сертифікат якості та безпеки.Корпус і передня стінка витримують вплив високих температур завдяки використаному матеріалу - високоякісній сталі. Вони забезпечують стабільність усієї конструкції. Досконала герметичність пристрою забезпечується міцними зварними швами в закритій камері згоряння. Сталеві елементи вирізуються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC.

5. Комфортне користування.

У печі застосовано спеціально профільовану плитку, виготовлену з матеріалу TERMOTEC, завдяки чому камера згоряння є глибшою і включає більше деревини.

Опалювальну піч можна з легкістю тримати в чистоті завдяки рушту, що виймається, і контейнеру, в якому накопичується зола.

Скло топки залишається чистим завдяки застосованій системі чистого скла.

Повітряна завіса відгороджує скло від камери згоряння. Завдяки чому не забруднюється.

Піч THOR, має декілька варіантів підключення до димоходу, може встановлюватися в кутку з підключенням як зверху, так і ззаду. Підключення ззаду можливе як з правого, так і з лівого боку. Завдяки можливості самостійної перестановки бічних панелей печі та роз'єму димохідного отвору немає проблем з правильним підключенням пристрою до каміна, враховуючи його положення на стіні. Однак переставляти роз'єм та бічні панелі на відповідний бік чи ні вирішує той, хто встановлює, підлаштовуючи пристрій із потребами монтажу. Під камерою згоряння знаходиться камера, де схована система підключення підведення повітря.Технічне креслення піч-камін Kratki THOR

Технічне креслення піч-камін Kratki THOR


Технічні характеристики
Сталева кутова піч-камін Kratki THOR 8 (8,0 кВт)

Головне паливо Тверде паливо; ДеревоКолекція - Thor
Особливості - Тривале горіння; Повітряне опалення; Подвійне допалюванняРозміщення - Кутове; Окремо стояче
Стиль - CучаснийФорма - Кутова
Вага (кг) - 160,0Ширина (см) - 45,20
Висота (см) - 130,80Глибина (см) - 45,20
Вид палива - Деревина листяних порід з вмістом вологи ≤20%Матеріал виготовлення - сталь
Номінальна потужність (кВт) - 8,0Діапазон потужності нагріву (кВт) - 5.5 - 10.0
Теплова потужність (%) - 83,0Призначений для рекуперації - Так
Індекс енергоефективності ІЕЕ - 109,32Тип скла - Кутове; бічне
Діаметр димоходу (мм) - 150Відповідає критеріям Екопроєкту - Так
Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ наведена в % - 0,10Температура димових газів (℃) - 175,0
Максимальна довжина дров (см) - 30Емісія CO (пилу) (мг/Нм³) - 38,0
Відповідність стандарту BImSchV 2 - ТакВідкривання дверей - вправо
Підвід повітря - ТакВикладення камери згоряння - Так
Попельник - ТакПодвійне скло - Ні
АКПП - Автоматичний контроль подачі повітря - НіТурбіна TURBOFAN - Ні
Водяний контур - Ні


сталева кутова піч-камін ціна

Польський виробник компанія Kratki представляє широкий модельний ряд сталевих печей. Всі вони різняться на кшталт установки, дизайну, виду палива. Серед різноманіття моделей: пристінні, кутові, острівні (встановлюються у центрі приміщення), із прямим, напівкруглим або кутовим склом.Сталеві печі оснащені функцією вторинного допалу та деякі автоматичною системою контролю температури. Щоб вибрати і купити в Києві сталеву піч Kratki звертайтесь до нашого салону KAMIN-bio і разом ми підберемо піч яка оптимально підходить саме для Вашого будинку. Також ми пропонуємо повний цикл послуг: від вибору печі до її монтажу, з встановленням димоходу, підключенням печі до димоходу і  першим розпалом на об'єкті.

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ