Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Сталева піч-камін Kratki ANTARES 10 (10,0 кВт)  Польща

чавунна піч Kratki


Сталева піч-камін Kratki ANTARES 10

Ціна: 95 238 грн
Сталева окремо стояча піч Kratki ANTARES, сучасна, екологічна, з цікавою геометричною формою. Її проста, напівкругла форма та велике скло гарантують дуже гарний огляд вогню, піч добре вписується в інтер'єр і притягує до себе увагу.Сталева піч-камін купитиСталева окремо стояча піч Kratki ANTARES - це: 

1. Сучасний дизайн

Широке скло робить огляд вогню більш привабливим. Середина печі викладена матеріалом TERMOTEC, який чудово контрастує з брилою, надаючи конструкції сучасного вигляду.

Суцільна вертикальна ручка забезпечує герметичне зачинення дверцят. Завдяки цьому пристрій відмінно підійде для будинків з рекуперацією.

Під камерою згоряння є додаткова камера, що замикається, у якій захована система підводу повітря ззовні. Відчинення дверцят комори опирається на інтуїтивну систему push to open, яка не вимагає додаткової ручки.

2. Максимальне використання енергії

Ефективніше згоряння та довше зберігання температури відбувається завдяки облицюванню камери згоряння TERMOTEC - теплонакопичувальним матеріалом, який підвищує температуру вогнища.

Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує час проходження димових газів. Цей процес підвищує ефективність горіння та гарантує краще використання енергії і таким чином, мінімізує викид шкідливих речовин в атмосферу. Крім того, на підводі ззовні димових газів була встановлена заслона, яка виконує аналогічну функцію дефлектора, що ще більше збільшує ефект роботи пристрою.

Подача повітря в топку відбувається ззовні за допомогою вбудованого підводу повітря ø 125 мм. Сам підвід можна під'єднати до печі ззаду або знизу. Його регулювання відбувається за допомогою дросельної заслінки, яка знаходиться внизу дверцят, що не допускає помилок у неправильному користуванні. Цілий механізм діє дуже тихо і безперебійно.

У топці застосована потрійна система аерації в камері згоряння. Первинне повітря, яке полегшує розпалювання деревини, подається під рушт. Вторинне повітря, яке забезпечує екологічне згоряння, доставляється дворівнево отворами в задній стінці.

А ще в печі використовується система чистого скла (повітряна завіса), тобто повітря подається безпосередньо на скло через систему каналів, розміщених по боках каміна. Таким чином, кисень надходить у верхню частину камери згоряння, де відбувається згоряння газів, які виникли в процесі спалювання дров, що додатково зменшує викид шкідливого СО в атмосферу.

3. Безпека на найвищому рівні

Передня частина ANTARES викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C. Пропоноване нами скло має сертифікат якості і безпеки.

Корпус і передня стінка витримують дію високих температур завдяки використовуваному матеріалу - високогатунковій сталі. Вони забезпечують стабільність цілої конструкції.

Досконала герметичність пристрою забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння. Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC.

4. Комфортне користування

У печі застосовано спеціально профільовану плитку, виготовлену з матеріалу TERMOTEC, завдяки чому камера згоряння є глибшою і містить у собі велику кількість деревини.

Піч можна з легкістю тримати в чистоті завдяки руштові, який виймається, і контейнеру, у якому накопичується зола.

Скло топки залишається чистим завдяки застосованій системі чистого скла.

Повітряна завіса відгороджує скло від камери згоряння. Завдяки чому не забруднюється.

5. Екологічне згоряння

Піч відповідає критеріям Екопроекту та рестрикційній нормі BlmSchV 2, що визначає максимальний викид СО.Технічне креслення піч-камін Kratki ANTARES

Технічне креслення піч-камін Kratki ANTARES


Технічні характеристики
Сталева кутова піч-камін Kratki ANTARES

Головне паливо Тверде паливо; ДеревоКолекція - Antares
Особливості - Тривале горіння; Повітряне опалення; Подвійне допалюванняРозміщення - Окремо стояче
Стиль - CучаснийФорма - Панорамна
Вага (кг) - 186,0Висота (см) - 150,10
Вид палива - Деревина листяних порід з вмістом вологи ≤20%Матеріал виготовлення - сталь
Діаметр (см) - 52,20Номінальна потужність (кВт) - 10,0
Діапазон потужності нагріву (кВт) - 6.0 - 12.0Теплова потужність (%) - 81,0
Призначений для рекуперації - ТакІндекс енергоефективності ІЕЕ - 108,50
Тип скла - напівкруглеДіаметр димоходу (мм) - 150
Відповідає критеріям Екопроєкту - ТакЕмісія CO (при 13% O 2 ) ≤ наведена в % - 0,10
Температура димових газів (℃) - 215,0Максимальна довжина дров (см) - 30
Емісія CO (пилу) (мг/Нм³) - 35,0Відповідність стандарту BImSchV 2 - Так
Відкривання дверей - влівоПідвід повітря - Так
Викладення камери згоряння - ТакПопельник - Так
Подвійне скло - Ні


Kratki ANTARES

Широкий модельний ряд сталевих печей Kratki польського виробника компанії дає можливість підібрати саме ту піч, яка буде оптимальною для інтер'єру вашого будинку. Серед різноманіття моделей: пристінні, кутові, острівні (встановлюються у центрі приміщення), із прямим, напівкруглим або кутовим склом.Сталеві печі оснащені функцією вторинного допалу та деякі автоматичною системою контролю температури. Якщо до вибору печі підійти серйозно і відповідально, враховуючи її характеристики, то отримаєте надійний опалювальний прилад, який багато років буде обігрівати ваш будинок.

Хочете купити піч Kratki звертайтесь до нашого салону KAMIN-bio і ми разом ми підберемо піч яка оптимально підходить саме для Вашого будинку. Також ми пропонуємо повний цикл послуг: від вибору печі до її монтажу, з встановленням димоходу, підключенням печі до димоходу і  першим розпалом на об'єкті.

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ