Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Сталева піч-камін Kratki FALCON 9 (10,0 кВт) Польща

чавунна піч Kratki


Сталева піч-камін Kratki FALCON 9

Ціна: 71 325 грн
Окремо стояча сталева піч FALCON з простою формою та цікавою заокругленою передньою стороною, що дозволяє дивитися на вогонь з різних кутів.


Сталева піч-камін Kratki FALCON 9Сталева піч-камін Kratki FALCON 9 - це: 

1. Сучасний дизайн.

Широке фронтальне скло у поєднанні з великою камерою згоряння значною мірою впливає на привабливий огляд вогню.

Суцільна ручка дозволяє щільно зачиняти дверцята. Завдяки цьому пристрій відмінно підійде для будинків з рекуперацією.

2. Екологічне згоряння. 

Пристрій відповідає вимогам Екопроєкту та стандарту BImSchV 2, визначаючи максимальний викид CO.

3. Максимальне використання енергії.

Ефективніше згоряння та довше зберігання температури відбувається завдяки облицюванню камери згоряння TERMOTEC - теплонакопичувальним матеріалом, який підвищує температуру камери згоряння.

Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який видовжує виведення димових газів. Цей процес також збільшує ефективність згоряння і гарантує кращу витрату енергії, і таким чином мінімізує викид шкідливих речовин в атмосферу.

Подача повітря в топку відбувається ззовні за допомогою вбудованого підводу повітря ø 100 мм. Сам підвід можна під'єднати до печі ззаду або знизу. Його регулювання здійснюється за допомогою дросельної заслінки з одним регулятором, розташованим під дверцятами, що не допускає помилки при неправильному використанні. Цілий механізм діє дуже тихо і безперебійно.

У топці застосована потрійна система аерації в камері згоряння. Первинне повітря, яке полегшує розпалювання деревини, подається під рушт. Вторинне повітря - що забезпечує екологічне згоряння - доставляється через отвори у задній стінці.

Додатково піч має систему чистого скла (повітряна завіса), тобто повітря доставляється безпосередньо на скло через систему каналів, розміщених по боках каміна. У такий спосіб кисень постачається у верхню частину камери згоряння, у якій відбувається допалювання газів, що виникли в процесі згоряння деревини, це додатково обмежує викид шкідливого СО в атмосферу.

4. Безпека на найвищому рівні

FALCON викладено жаростійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C. Пропоноване нами скло має сертифікат якості і безпеки.

Корпус і передня стінка витримують дію високих температур завдяки використовуваному матеріалу - високогатунковій сталі. Це забезпечує стабільність цілої конструкції.

Досконала герметичність пристрою забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння. Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC.

5. Комфортне користування

У печі застосовано спеціально профільовану нижню плиту, виготовлену з матеріалу TERMOTEC, яка знижує камеру згоряння, завдяки чому вона є глибшою і містить в собі більшу кількість деревини.

Піч можна з легкістю тримати в чистоті завдяки руштові, який виймається, і контейнеру, у якому накопичується зола.

Скло топки залишається чистим завдяки застосованій системі чистого скла. Повітряна завіса відгороджує скло від камери згоряння. Завдяки чому не забруднюється.

У печі FALCON можна встановити димохідний отвір як згори, так і знизу пристрою, що полегшує його інсталювання.

Під камерою згоряння є додаткова камера, що замикається, у якій захована система підводу повітря ззовні. Відчинення дверцят опирається на систему klik-klak, яка не вимагає додаткової ручки. Технічне креслення піч-камін Kratki FALCON

Технічне креслення піч-камін Kratki FALCON


Технічні характеристики
Сталева піч-камін Kratki FALCON 9 (10,0 кВт)

Головне паливо Тверде паливо; ДеревоКолекція - Falcon
Особливості - Тривале горіння; Подвійне допалюванняРозміщення - Окремо стояче
Стиль - CучаснийФорма - Панорама
Вага (кг) - 132,0Ширина (см) - 55,00
Висота (см) - 105,70Глибина (см) - 45,00
Вид палива - Деревина листяних порід з вмістом вологи ≤20%Матеріал виготовлення - сталь
Номінальна потужність (кВт) - 10,0Діапазон потужності нагріву (кВт) - 8.0 - 13.0
Теплова потужність (%) - 82,0Призначений для рекуперації - Так
Індекс енергоефективності ІЕЕ - 108,00Тип скла - напівкругле
Діаметр димоходу (мм) - 150Відповідає критеріям Екопроєкту - Так
Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ наведена в % - 0,07Температура димових газів (℃) - 215,0
Максимальна довжина дров (см) - 30Емісія CO (пилу) (мг/Нм³) - 38,0
Відповідність стандарту BImSchV 2 - ТакВідкривання дверей - вліво
Підвід повітря - ТакВикладення камери згоряння - Так
Попельник - ТакПодвійне скло - Ні
АКПП - Автоматичний контроль подачі повітря - НіТурбіна TURBOFAN - Ні
Водяний контур - Ні


Широкий модельний ряд сталевих печей польського виробника компанії Kratki, дає можливість підібрати саме ту піч, яка буде оптимальною для інтер'єру вашого будинку. Серед різноманіття моделей: пристінні, кутові, острівні (встановлюються у центрі приміщення), із прямим, напівкруглим або кутовим склом.Сталеві печі оснащені функцією вторинного допалу та деякі автоматичною системою контролю температури. 

Якщо до вибору печі підійти серйозно і відповідально, враховуючи її характеристики, то отримаєте надійний опалювальний прилад, який багато років буде обігрівати ваш будинок.

Хочете купити піч Kratki звертайтесь до нашого салону KAMIN-bio і ми разом виберемо піч яка оптимально підходить саме для Вашого будинку. Також ми пропонуємо повний цикл послуг: від вибору печі до її монтажу, з встановленням димоходу, підключенням печі до димоходу і  першим розпалом на об'єкті. 

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ