Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Сталева піч-камін Kratki INGA 8 KW Ø 150 Польща

чавунна піч Kratki


Сталева піч-камін Kratki INGA 8 KW

Ціна: 90 034 грн
Сталева піч Kratki INGA - це сучасна дров'яна піч з простим і елегантним оздобленням, з тристороннім баченням вогню.

Піч була збагачена чорною сталевою ручкою для відкривання дверцят і системою «клік-клак» для безпечного закриття камери згоряння.


Сталева піч Kratki INGAСталева піч Kratki INGA це: 

1. Сучасний дизайн

Тристороннє скло збільшує привабливість огляду вогню, а декоративна скляна панель типу glass підкреслює його чарівність. Середина печі, викладена TERMOTEC, відмінно контрастує з брилою, надаючи конструкції сучасного вигляду.

2. Екологічне згоряння 

Пристрій відповідає вимогам Екопроєкту та стандарту BImSchV 2, визначаючи максимальний викид CO.

3. Максимальне використання енергії 

Ефективніше згоряння та довше зберігання температури відбувається завдяки облицюванню камери згоряння TERMOTEC - теплонакопичувальним матеріалом, який підвищує температуру вогнища.

Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує час проходження димових газів. Цей процес також збільшує ефективність згоряння і гарантує кращу витрату енергії, і таким чином мінімізує викид шкідливих речовин в атмосферу. Крім того, у димохідному отворі встановлено перегородку, яка виконує функцію, аналогічну дефлектору, що ще більше збільшує ефективність роботи пристрою.

Подача повітря в топку відбувається ззовні за допомогою вбудованого підводу повітря ø 125 мм. Сам підвід можна під'єднати до печі ззаду або знизу. Його регулювання відбувається за допомогою дросельної заслінки, яка знаходиться внизу дверцят, що не допускає помилок у неправильному користуванні. Цілий механізм діє дуже тихо і безперебійно.

У топці застосована потрійна система аерації в камері згоряння. Первинне повітря, яке полегшує розпалювання деревини, подається під рушт. Вторинне повітря - що забезпечує екологічне згоряння - доставляється через отвори у задній стінці.

А ще в печі використовується система чистого скла (повітряна завіса), тобто повітря подається безпосередньо на скло через систему каналів, розміщених по боках каміна. Таким чином, кисень надходить у верхню частину камери згоряння, де відбувається згоряння газів, які виникли в процесі спалювання дров, що додатково зменшує викид шкідливого СО в атмосферу.

4. Безпека на найвищому рівні

Передня частина  INGA  викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C. Пропоноване нами скло має сертифікат якості і безпеки. Корпус і передня стінка витримують дію високих температур завдяки використовуваному матеріалу - високогатунковій сталі. Вони забезпечують стабільність цілої конструкції.

Досконала герметичність пристрою забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння. Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC.

5. Комфортне користування

У печі застосовано спеціально профільовану плитку, виготовлену з матеріалу TERMOTEC, завдяки чому камера згоряння є глибшою і містить у собі велику кількість деревини.

Піч можна з легкістю тримати в чистоті завдяки руштові, який виймається, і контейнеру, у якому накопичується зола.

Скло топки залишається чистим завдяки застосованій системі чистого скла.

Повітряна завіса відгороджує скло від камери згоряння. Завдяки чому не забруднюється. Технічне креслення піч-камін Kratki INGA 8 KW Ø 150

Технічне креслення піч-камін Kratki INGA 8 KW Ø 150


Технічні характеристики
Сталева піч-камін Kratki INGA 8 KW Ø 150

Головне паливо Тверде паливо; ДеревоКолекція
Особливості - Тривале горіння; Повітряне опалення; Подвійне допалюванняРозміщення - Окремо стояче
Стиль - CучаснийВага (кг) - 203,0
Ширина (см) - 53,80Висота (см) - 146,60
Глибина (см) - 46,80Вид палива - Деревина листяних порід з вмістом вологи ≤20%
Матеріал виготовлення - стальНомінальна потужність (кВт) - 8,0
Діапазон потужності нагріву (кВт) - 5.5 - 11.0Теплова потужність (%) - 79,6
Призначений для рекуперації - ТакІндекс енергоефективності ІЕЕ - 70
Тип скла - бічнеДіаметр димоходу (мм) - 150
Відповідає критеріям Екопроєкту - ТакЕмісія CO (при 13% O 2 ) ≤ наведена в % - 0,10
Температура димових газів (℃) - 300,0Максимальна довжина дров (см)
Емісія CO (пилу) (мг/Нм³) - 38,0Відповідність стандарту BImSchV 2 - Так
Відкривання дверей - вправоПідвід повітря - Так
Викладення камери згоряння - ТакПопельник - Так
Подвійне скло - НіАКПП - Автоматичний контроль подачі повітря - Ні
Турбіна TURBOFAN - НіВодяний контур - Ні


Сталева піч Kratki INGA купити

Широкий модельний ряд сталевих печей польського виробника компанії Kratki, дає можливість підібрати саме ту піч, яка буде оптимальною для інтер'єру вашого будинку. Серед різноманіття моделей: пристінні, кутові, острівні (встановлюються у центрі приміщення), із прямим, напівкруглим, тристороннім або кутовим склом.Сталеві печі оснащені функцією вторинного допалу та деякі автоматичною системою контролю температури. 

Якщо до вибору печі підійти серйозно і відповідально, враховуючи її характеристики, то отримаєте надійний опалювальний прилад, який багато років буде обігрівати ваш будинок.

Хочете купити сталеву піч-камін Kratki звертайтесь до нашого салону KAMIN-bio і ми разом знайдемо саме той варіант печі, яка оптимально підходить саме для Вашого будинку. Також ми пропонуємо повний цикл послуг: від вибору печі до її монтажу, з встановленням димоходу, підключенням печі до димоходу і  першим розпалом на об'єкті. 

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ