Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Піч чавунна Plamen Alberto
Печь чугунная Plamen Alberto


Ціна: 990 €*

* Ціна в євро для ознайомлення. Розрахунок проводиться у національній валюті, гривні. 

Технічні характеристики:

  • висота 829 мм
  • ширина 630 мм
  • глибина 441 мм
  • діаметр димоходу 150 мм
  • вага 140 кг
  • розмір топки (ШхВхГ) 600х250х300 мм
  • опалювальний об'єм приміщення 160 м3
  • ККД 75,4%
  • номінальна потужність 8,6 кВт


Печь чугунная цена
Печь чугунная plamen

Камінна піч Plamen Alberto відрізняється лаконічним дизайном та простотою. Закруглені форми у поєднанні зі стильними скляними дверцятами – це сучасне рішення для вашого будинку. Особливість конструкції забезпечує високу продуктивність опалювального обладнання. Піч спроектована таким чином, щоб досягти максимальної тепловіддачі від палива.

Камінна піч Plamen чавунна пофарбована термостійкою фарбою, що витримує високі температури. Продукт розроблений у відповідність до європейських стандартів та вимог екодизайну, має маркування РЄ. Модель міцна, стійка до корозії, має високу теплову інертність (швидко нагрівається і довго утримує тепло). Зверніть увагу! Відмінне співвідношення ціни та якості.

Печь чугунная купить
Печь чугунная продажа

Печь чугунная стоимость
купить чугунную печь

Піч доповнена патрубком для подачі повітря з вулиці. Якщо висота димаря має менше 6 метрів, ми рекомендуємо обов'язково підключити патрубок для подачі повітря, максимально ефективної роботи печі.


Сучасні чавунні печі Plamen (Хорватія) належать до типу тривалого горіння. Чавун має відмінні теплонакопичувальні властивості, і піч залишається теплою тривалий час після завершення роботи. Крім того, сучасні буржуйки відносно економні за витратою дров мають гарний вигляд і чудово справляються зі своїм основним завданням, обігрів приміщення. Купити чавунну піч Plamen у Києві запрошуємо до нашої студії KAMIN-bio за адресою, вул. Глибочицька 32-В. Ми виконуємо повний цикл робіт, монтаж печі, монтаж димоходу, підключення печі до димоходу. Звертайтесь до нас, разом ми підберемо найкращу піч для Вашої оселі.

Подивитись графік роботи

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ