Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Eлектрокамін Kalfire E-one 100 F для вбудовування

Eлектрокамін Kalfire E-one 100 F
для вбудовування

Eлектрокамін Kalfire E-one 100 F для вбудовування

Ціна: 6013 €*

* Ціна в євро для ознайомлення.
Оплата в національній валюті, гривні.

Характеристики:

  • Електрокамін для вбудовування
  • Бренд: Kalfire
  • Країна виробник: Нідерланди
  • Гарантія: 5 років
  • Розміри ВхШхГ: 1008х510х428 мм
  • Регуляція інтенсивності полум'я: так
  • Пульт ДУ: так
  • Обігрів: з обігрівом
  • Регулювання яскравості горіння полум'я: так
  • Ефект тління полін: такEлектрокамін Kalfire

продаж електрокамінівУнікальні особливості Kalfire E-one:


Регульована висота полум'я - висота полум'я регулюється від рівня 1 до 5. Рівень 6 - це змішаний режим. У змішаному режимі ви можете створювати динамічне полум’я.

Атмос Освітлення - Atmos Lighting проектує тіньові ефекти на поліна. Це покращує вигляд та реалістичність полум’я. Інтенсивність регулюється від рівня 1 до 5. Рівень 6 - це змішаний режим, який створює динамічний ефект мерехтіння.

Тони полум'я - створіть свій власний візерунок полум’я в електричному каміні Kalfire. Виберіть один із трьох різних кольорів полум’я та відрегулюйте інтенсивність полум’я за бажанням.

Гібридний світлодіод E - інтенсивність вугільного шару можна встановити на 5 різних рівнів. На рівні 6 (змішаний режим) колір вугілля постійно змінюється за інтенсивністю.

Функція антивідблиску - у режимі очікування інтер'єр дизайнерського каміну привабливо освітлений, створюючи прекрасний вид на керамічні поліна, навіть коли вогонь не горить.

Звук Kalfire - є можливість вибору звуку потріскування соснового дерева або менш потріскуючий звук букового дерева. Гучність регулюється від рівня 1 до 5.

Опалення Atmos - спеціально розроблений нагрівальний елемент Atmos забезпечує приємне тепло навколишнього середовища. Система опалення Atmos доступна для Kalfire E-one 100F.Електрокамін з цифровим полум'ям

Електрокамін з унікальним цифровим полум'ям. Зручний і безпечний при експлуатації. Сучасні технології створюють полум'я, яке дуже подібне до натурального, справжнього полум'я. Купити електрокамін Kalfire E-one 100 F в Києві запрошуємо в нашу студію KAMIN-bio. Камін для забудовування, в меблі, в індивідуальні конструкції. Все що треба для роботи, це увімкнути електрокамін в розетку, і все, насолоджуйтесь гарною затишною атмосферою.

Адреса нашого магазину

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ