Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Окремо стоячий електрокамін Kalfire E-one 100 FR

Окремо стоячий електрокамін Kalfire
E-one 100 FR

Окремо стоячий електрокамін Kalfire E-one 100 FR

Ціна: 7151 €*

* Ціна в євро для ознайомлення.
Оплата в національній валюті, гривні.

Характеристики:

 • Бренд: Kalfire
 • Країна виробник: Нідерланди
 • Гарантія: 5 років
 • Розміри ВхШхГ: 1008х510х428 мм
 • Ефект вогню: Dual HD Flame
 • Потужність від: 0.14 кВт
 • Потужність до: 2 кВт
 • Режим обігріву: опалення Atmos – 2000 Вт
 • Регуляція інтенсивності полум'я: так
 • Пульт ДУ: так
 • Обігрів: з обігрівом
 • Регуляція потужності обігріву: так
 • Ефект тління полін: такелектрокамін Kalfire E-one 100 FR

електрокамін купити

нижня панель для електрокаміна Kalfire E-One

Дизайнерська нижня панель для електрокаміна Kalfire E-One (опція + 259 €*)Унікальні особливості Kalfire E-one:


Регульована висота полум'я - висота полум'я регулюється від рівня 1 до 5. Рівень 6 - це змішаний режим. У змішаному режимі ви можете створювати динамічне полум’я.

Атмос Освітлення - Atmos Lighting проектує тіньові ефекти на поліна. Це покращує вигляд та реалістичність полум’я. Інтенсивність регулюється від рівня 1 до 5. Рівень 6 - це змішаний режим, який створює динамічний ефект мерехтіння.

Тони полум'я - створіть свій власний візерунок полум’я в електричному каміні Kalfire. Виберіть один із трьох різних кольорів полум’я та відрегулюйте інтенсивність полум’я за бажанням.

Гібридний світлодіод E - інтенсивність вугільного шару можна встановити на 5 різних рівнів. На рівні 6 (змішаний режим) колір вугілля постійно змінюється за інтенсивністю.

Функція антивідблиску - у режимі очікування інтер'єр дизайнерського каміну привабливо освітлений, створюючи прекрасний вид на керамічні поліна, навіть коли вогонь не горить.

Звук Kalfire - є можливість вибору звуку потріскування соснового дерева або менш потріскуючий звук букового дерева. Гучність регулюється від рівня 1 до 5.

Опалення Atmos - спеціально розроблений нагрівальний елемент Atmos забезпечує приємне тепло навколишнього середовища. Система опалення Atmos доступна для Kalfire E-one 100F.Окремо стоячий електричний камін. Не потребує вбудовування. Просто поставили камін на підготовлене місце, увімкнули в розетку, і ваш камін готов.

Камін Kalfire E-one 100 FR,  має гладкий з  всіх сторін сталевий корпус і тому без особливих зусиль вписується в будь-який тип інтер'єру.

Сучасний високотехнологічний електричний декоративний камін Kalfire E-one з реалістичним полум’ям. За допомогою запатентованої технології полум’я проектується на керамічні поліна, які розписані вручну. Ви можете бачити, чути і відчувати вогонь, це створює ідеальну атмосферу. Також можно змінити налаштування вогню, висоту і колір полум’я, вугілля, звук потріскування дров. Камін працює виключно від електрики.

Вогонь у каміні Kalfire E-one виглядає дуже реалістично завдяки унікальним інноваційним технологіям. Електричний камін безпечний і простий у використанні, одним натисканням кнопки він створює у вашій оселі теплу та гостинну атмосферу. Електричним каміном Kalfire легко керувати за допомогою пульта дистанційного керування E-one. Вогонь E-one можна повністю адаптувати до ваших уподобань.

Камін Kalfire E-one 100 FR

Електрокаміни зручні і безпечні у використанні. Сучасні технології створюють полум'я, яке дуже подібне до натурального, справжнього полум'я. Купити електрокамін Kalfire E-one 100 FR в Києві запрошуємо в нашу студію KAMIN-bio. Камін не потребує забудови, достатньо поставити його на підготовлене місце, увімкнути в розетку, і все, насолоджуйтесь гарною затишною атмосферою.

Адреса нашого магазину

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ