Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Повітряна камінна топка Gavryliv&Sons 42x60

Повітряна камінна топка Gavryliv&Sons 42x60
топка Gavryliv&Sons

Це потужний камін, призначений для обігріву вашого будинку. Ви отримуєте продукт, призначений для роботи як з конвекційними, так і з системами акумуляції.

Ми подбали про високу стійкість до стресів і простоту експлуатації вашого каміна.


Ціна: 49 170 грн.
Пічний шамот Wolfshöher Tonwerke

Шамот.

Wolfshöher Tonwerke, що вже впродовж 160 років є безумовним лідером галузі зі своїми родовищами та найтехнологічнішими виробничими потужностями. Тривала та тісна співпраця з німецькою компанією дозволила втілити два дизайни внутрішнього футерування камери спалювання. Тепер у вас є можливість дизайн каміну на власний смак.

Пічний шамот – це не те саме, що шамот індустріальний та футерування на основі бетонних виробів. Залежно від вибору глини та рецептури вироби Wolfshöher Tonwerke відповідають найрізноманітнішим вимогам. В окремих випадках пічний шамот повинен бути особливо твердим, часто особливо стійким до займання сажі та впливу вологи, по можливості легким в обробці і завжди добре зберігає тепло.


фарба Senotherm

Фарба.

Використання німецької фарби Senotherm uht 600 на водяній основі дозволяє вам не відчувати запаху та диму при першому розпалі камінної топки. Високоякісні пігменти впродовж періоду експлуатації не будуть змінювати відтінок.


кераміка ROBAX

Кераміка.

Німецький виробник ROBAX® склокерамічних панелей, який є лідером галузі. ROBAX® має майже нульове теплове розширення і надзвичайно високі характеристики впливу від термічного навантаження при екстремальних температурах до 760°C. Ідеальне рішення для вашого каміна.


камінна топка Gavryliv&Sons купити

Дверний профіль.

Жаростійкість дверцят такого великого формату забезпечує спеціальний цільнотянутий сталевий профіль.

Це ексклюзивний профіль особливого січення, що був розроблений нами з перспективою використання у топках великих форматів.


камінна топка Gavryliv&Sons продаж

Дверний молдинг.

Зсередини дверцята мають спеціальний молдинг з нержавіючої сталі. Це дуже естетичне рішення, з яким камін виглядає виразно та завершено. Естетика не є єдиною функцією такого молдингу: завдяки хорошому екрануванню, дверний профіль менше нагрівається, а жар, що випадково розсипається за межі топочної, скочується назад. Оскільки рух повіря для чистого скла здійснюється по напрямку згори донизу, то молдинг згладжує його рух і запобігає задимленню скла у нижній частині.


Повітряні камінні топки каталог

Глибоке дно.

Глибоке дно камери згоряння позбавляє вас від частого чищення вашого каміна. Таким чином ви будете не обмежувати себе частою рутиною по прибиранню попелу від палива.

Обираючи камінну топку з глибоким подовим дном - ви інвестуєте у свій вільний час від прибирання каміну.


продаж камінів київ

Рекордно низька висота.

Конструкція топки дозволяє реалізувати будь-який дизайнерський проект завдяки рекордно низькій компоновці монтажної рами.


камінна топка Gavryliv&Sons

Сталь.

Більшість виробників, щоб здешевити вартість продукції, використовує сталь гарячого прокату. Ця сталь використовується у виробах, де не потрібна висока якість поверхні. З такої сталі можна робити брами та огорожі. Ми в свою чергу використовуємо тільки сталь холодного прокату. За своїми фізичними характеристиками холоднокатані сталі найчастіше твердіші і міцніші, ніж стандартні гарячекатані сталі. Через те, що метал формується за більш низьких температур, твердість сталі, стійкість до руйнування при розтягуванні та опір деформації збільшуються.

Холоднокатана сталь відмінно підходить для виробів, які потребують точних розмірів та покращених характеристик поверхні.


камінна топка Gavryliv&Sons фото

Незалежна дверна рама від корпусу з компенсацією розширення топки.

При горінні топка нагрівається і змінює свої розміри. Для того, щоб забезпечити незмінність геометрії дверцят та монтажних розмірів, ми відокремили корпус топки від дверної рами компенсаційним шнуром. Тепер, оскільки топка та дверна рама є окремими частинами, дверцята завжди відмінно закриваються, а монтажні зазори залишаються стабільними. Таке рішення є значно коштовнішим, ніж безрамне, з приляганням дверцят безпосередньо до корпуса, але якість вартує цих затрат.Студія камінів KAMIN-bio - офіційний партнер виробника в Києві. У нас Ви зможете вибрати і купити камінну топку або піч, отримати технічну консультацію. Також скористайтеся нашими послугами щодо виконання робіт по монтажу димоходу, та підключенню каміна, з виконанням ізоляційних робіт.

Приїжджайте, вибирайте камін для свого будинку!

Адреса нашого магазину


<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ