Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Камін Brunner серія BKH 5.0 tunnel 50-82 ST-KT

Чугунные печи Iron Dog Brunner BKH green
BrunnerКамін Brunner серія BKH 5.0 tunnel 50-82 ST-KT

Камін Brunner
серія BKH 5.0 tunnel 50-82 ST-KT

Потужність: 11 kW

Довжина дров: 33 - 50 см


Ціна: 10 196 €*

* Ціна в євро для ознайомлення. Розрахунок проводиться у національній валюті, гривніОсобливості камінних топок Brunner серії BKH green

Камін Brunner з плоским склом купити

Чавунні кільця пропонуються додатково. 

Камін для нагрівання повітря з чавунними литими кільцями.

Гарячі нагрівальні гази проходять через чавунні кільця. Їх ребриста структура та інтегровані виступи мають велику поверхню теплообміну.

Це рішення ідеальне, коли на невеликій площі необхідна висока тепловіддача.


салон камінів київ

Нижнє лите кільце від кріплення металевої поверхні додаткового нагріву. Модульна структура дозволяє використання декількох кілець. За рахунок цього збільшуються розмір и поверхні теплообмінника у порівнянні з звичайним куполом приєднання димоходу.

Максимальна ефективність досягається завдяки:

  • ребристій структурі з обох сторін;
  • індивідуально регульованим перегородкам, що подовжують шлях газів від продуктів згорання та продовжують час їхнього перебування в рекуперативній системі.


продаж камінів

ГОЛОВНЕ - У ВНУТРІШНІХ ЦІННОСТЯХ.

Майбутнє стоїть за ідеальним полум’ям та найменшими викидами Нова і запатентована геометрія камери згоряння.

Для «безруштової системи згоряння» BRUNNER не потрібні ані решітки, ані зольник. Приховане із поля зору, повітря для згоряння потрапляє в порожнину камери згоряння збоку (первинне повітря), а повітря для допалювання (вторинне повітря) - з верхнього зазору дверей камери згоряння.

Залежно від ситуації згоряння, за допомогою переднього елемента керування, вибирається правильне співвідношення первинного та вторинного повітря, що визначене на випробувальному стенді. Секрет, чому каміни BRUNNER горять настільки бездоганно!


Каміни BRUNNER

Каміни BRUNNER пропонуються з двома різними стінками камери згоряння.

Облицювання камери згоряння з вогнетривкої глини в рифленому вигляді:

  • світло природного кольору з дрібнопористою поверхнею;
  • на 15% краща ізоляція, ніж при звичайній глині. 


Каміни BRUNNER купити

Каміни BRUNNER пропонуються з двома різними стінками камери згоряння.

Облицювання камери згоряння з чавуну ребристого вигляду:

  • 15 мм литі чавунні плити з ребристим профілем;
  • утеплене на тильній стороні (25 мм вермикуліт).


KLICK-KLACK brunner

«KLICK-KLACK» – СПЕЦІАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ДЛЯ ОЧИСТКИ.

Відкрийте вікно одним натисканням кнопки. Немає більш практичного способу використання розсувних дверей для очищення оглядової панелі!

Завжди чисте скло: легкий процес очищення навіть без особливих навичок. Просте клацання: і дверцята відкидаються вперед або вбік, у випадку з кутовими камінами. Внутрішнє скло легко миється. «KLICK-KLACK» ЕКСКЛЮЗИВ ВІД BRUNNER.


механізм EASY-LIFT

„EASY-LIFT“ – винахід BRUNNER. Ідеальне рішення для плавного та стабільного розсувного механізму. При відкриванні дверцята піднімаються з корпусу каміна і без зусиль ковзають вгору. Ущільнююча поверхня дверцят притискається до корпусу каміна відразу ж після його закриття.

Немає простішого і тихішого способу відкрити розсувні двері каміну!

Принцип роботи механізму розсувних дверей "easy-lift": Усі розсувні двері мають по два напрямні ролики з кожного боку, які рухаються на міцному валу з нержавіючої сталі. Ноу-хау полягає в попередньому натягу пружини:

  • При відкритті, дверцята відриваються від корпусу і ковзають вгору, не торкаючись його.
  • Під час закриття вся дверцята притискається до виїмки і таким чином до корпусу. Механізм забезпечує окружну та довговічну поверхню ущільнення.


Каміни Brunner BKH 5.0 серія green

BKH 5.0. Навіщо Вам просто камін,
якщо можна вибрати Brunner

купити камін з плоским склом

Каталізатор в димоході для забезпечення майбутніх екологічних потреб, та для можливісты майбутньої модернізації. 

В каміни Brunner передбачене зручне обслуговування. Усі рухомі частини доступні до заміни через камеру згоряння.

Компоненти контролю згоряння можна змінювати через камеру згоряння.

каталітичний нейтралізатор камінів Brunner

Людство зіткнулося з однією з найбільших проблем – зміною клімату. Це означає наступне: багато що доведеться змінити. Звісно ж, це стосується і опалення.

Ми прийняли виклик і зрозуміли те, що з одним лише вдосконаленням нам не вдасться просунутись вперед. Ми повинні кардинально переосмислити наші каміни.

Результатом стало створення нової серії "Green-line" від BRUNNER. Каміни, яких Ви ще ніколи не бачили. Настільки ефективні, стійкі та екологічно чисті, що нову технологію вже було запатентовано.

Наша нова серія "Green-line" поєднує в собі цілий ряд неперевершених переваг: понад 40 років досвіду та інженерного мистецтва, виготовленого в Німеччині".

Губертус Бруннер


Тепло ще зеленіше революційно: нова серія камінів «GREEN-LINE».

Думайте про майбутнє, дійте екологічно, опалюйте екологічно чистим способом. Відтепер це буде набагато простіше, тому що BRUNNER має ідеальне рішення для кліматичного майбутнього: BRUNNER "green-line" - це покоління чудових кліматичних камінів, які ви досі марно шукали на ринку.

Наші абсолютно нові камінні топки BKH "green" вражають новітніми технологіями. Центральним елементом є нова, унікальна в галузі енергозберігаюча система горіння. Все це поєднується зі звичайним прямим і оптично високоякісним дизайном, а також додатковим каталітичним нейтралізатором, який можна модернізувати. Це означає: Ідеальна форма полум'я та водночас найменші викиди.

Студія KAMIN-bio - офіційний партнер німецького виробника компаніі Brunner в Києві, з виставковою залою, з каміними топками і чавунними печами.

Завітайте до нас щоб на власні очі побачити, вибрати і придбати камінну топку або чавунну піч німецького виробника для свого будинку. Також у нас ви можете скористатися послугами, такими, як монтаж димоходу, монтаж чавунної печі або камінної топки, підключення до димоходу, ізоляційні роботи і перший розпал. З гарантією. Звертайтеся до нас, разом ми знайдемо найкращий камін або піч для вашого будинку!

Наша адреса

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ