Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Каміни Brunner серія Panorama-Kamin (тристоронні камінні топки)

Чугунные печи Iron Dog


Камін Brunner купити

Камін Brunner
серія Panorama 42/42/42/42

Ціна: 8 103 €*


Камін Brunner продаж

Камін Brunner
серія Panorama 51/50/50/50

Ціна: 9 453 €*


Камін Brunner замовити

Камін Brunner
серія Panorama 51/66/40/66

Ціна: 9 963 €*


Камін Brunner фото

Камін Brunner
серія Panorama 51/66/50/66

Ціна: 10 150 €*


Камін Brunner каталог

Камін Brunner
серія Panorama 51/88/50/88

Ціна: 11 263 €*


Камін Brunner серія Panorama

Камін Brunner
серія Panorama 57/25/121/25

Ціна: 12 492 €*


Камін Brunner ціна

Камін Brunner
серія Panorama 57/25/60/25

Ціна: 8 672 €*


Камін Brunner ціна

Камін Brunner
серія Panorama 57/25/85/25

Ціна: 9 700 €*


купити камін Brunner

Камін Brunner
серія Panorama 57/40/60/40

Ціна: 8 912 €*


Камін Brunner продаж

Камін Brunner
серія Panorama 57/40/85/40

Ціна: 10 049 €*


Камін Brunner серія Panorama київ

Камін Brunner
серія Panorama 70/25/40/25

Ціна: 8 774 €*


Каміни Brunner в Києві

Камін Brunner
серія Panorama 51/25/101/25

Ціна: 11 254 €*


* Ціна в євро для ознайомлення. Розрахунок проводиться у національній валюті, гривніПанорамне розташування скла забезпечує найбільш ефективне сприйняття вогню з кількох сторін і створює відчуття свободи та природності. Особливий дизайн камінних топок Panorama-Kamin дозволяє архітекторам реалізувати найсміливіші інтер'єрні рішення.

Тристоронні варіанти камінних топок BRUNNER мають систему Еasy-lift, що забезпечує найлегший і зручний спосіб відкриття підйомних дверей. Більш тихого, зручного та практичного способу відкриття підйомних дверцят не існує. Рішення вертикального відкриття дверцят топки належить Brunner і полягає в тому, що при відкритті, дверцята спочатку робить невеликий рух від рами, після чого легко ковзає вгору. При закритті дверцята легко ковзає вниз і перед самим закриттям рухається у бік рами і щільно прилягає до неї. Ця унікальна та надійна система запобігає передчасному зношуванню ущільнювального шнура та гарантує герметичність топки.

В Німеччині є такий вислів, якщо у вас є камін і він не BRUNNER то ви пішли на компроміс! «Аm besten oder nichts» Найкраще або нічого!

Brunner беззаперечний лідер ринку Німеччини та Австрії, 716 000 камінів BRUNNER встановлено в господарствах Німеччини та Австрії.

Каміни Brunner встановлені в будинках багатьох відомих людей, є навіть курйозний випадок коли власник популярного європейського бренду камінів у власному будинку встановив камін BRUNNER  

BRUNNER - це традиційний сімейний бізнес, який вважається провідним виробником опалювальної техніки для спалювання деревини в камінах, що відрізняються міцністю, функціональністю та якістю. Наші каміни - це результат знань та досвіду, а завдяки дотриманню всіх необхідних вимог, продукція компанії BRUNNER заслужила репутацію найсучасніших систем опалювання. Компанія BRUNNER має більш ніж 70-річну історію - створення камінів. BRUNNER - Німецький стандарт для всього світу! Засновник і керівник компанії, Ульріх Бруннер, вважає, що робота повинна бути в задоволення, адже саме на роботі люди проводять більшу частину життя, тому в компанії панує сімейна атмосфера. BRUNNER - це бренд, який на 100% "зроблений в Німеччині".

"Все дешевше, ніж BRUNNER!" І ми цим пишаємося.

Дійсно, багато виробів наших конкурентів значно дешевші - що також вірно, ці вироби не можна порівнювати з камінами BRUNNER. На це є свої причини. Можливо, вага і тип конструкцій камінів BRUNNER вони значно відрізняються. Або ж причина полягає в найдрібніших деталях якості і функціональності, якими наші досвідчені співробітники займаються день в день знову і знову. Але, напевно і в сервісі і в чесній сімейної філософії, ми хочемо цим поділитися з іншими.

BRUNNER однозначно вартий своєї ціни.

Традиція і ремесло пов'язані з батьківщиною, як піч зі своїм будинком. Тому BRUNNER відмовився від дешевого виробництва за кордоном. Всі печі і каміни BRUNNER створюються в Німеччині досвідченими фахівцями з хорошою освітою. 

100% німецька інженерна майстерність. Ми корінні жителі з багатого на традиції сімейного підприємства в баварсько-австрійському регіоні Нижньої Баварії. Ми, працівники BRUNNER, доброзичливі і завжди чесні; в одному ми особливі: ми пишаємося нашою компанією. В нашій компанії поєдналися сімейні цінності і сучасна наука. У такій робочій атмосфері ми створюємо вироби, які по технічних і якісних параметрам задовольняють найвибагливіші потреби. (які  відповідають технічним і споживацьким вимогам).

Ми все робимо самі! Звучить це старомодно, але пройшло перевірку часом. Тільки якщо знаєш весь процес цілком, до виробу лежить душа, це стає гордістю всіх співробітників, і це відчувається. Починається все з проектування нашими інженерами і технічними фахівцями, далі йде процес виготовлення дослідного зразка, тестування у випробувальній лабораторії і нарешті серійний випуску на власному ливарному виробництві. Складання і контроль - наші останні кроки, перш ніж готові камінні топки покидають територію заводу. І якщо одного разу колись буде потрібно щось покращити, то ми зробимо це негайно. Адже це є і залишається надалі нашим виробом.

Студія KAMIN-bio - офіційний партнер німецького виробника компанії Brunner в Києві.

Запрошуємо в наш салон вибрати і купити камін або піч Brunner для свого будинку. Також у нас ви можете скористатися послугами, такими, як монтаж димоходу, монтаж каміну або печі, їх підключення до димоходу, ізоляційні роботи і перший розпал. З гарантією. Звертайтеся до нас, разом ми знайдемо найкращий камін або піч для вашого будинку!

Наша адреса

Переглянути всю продукцію Brunner

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ