Ми в соцмережах

Замовити безкоштовну консультацію

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Тунельні каміни Brunner серія Tunnel Kamin

Чугунные печи Iron Dog


Камін Brunner Tunnel BKH 42-50

Камін Brunner Tunnel
BKH 42-50

Ціна: 7 752 €*


купити тунельний камін ціна

Камін Brunner Tunnel
BKH 42-66

Ціна: 8 038 €*


продаж камінів в Києві

Камін Brunner Tunnel
BKH 50-98

Ціна: 10 328 €*


Камін Brunner серія BKH 5.0 tunnel 42-50 DT-DT

Камін Brunner
серія BKH 5.0 tunnel 42-50 DT-DT

Потужність: 8 kW
Довжина дров: 25 - 33 см

Ціна: 6 190 €*Камін Brunner серія BKH 5.0 tunnel 42-66 DT-DT

Камін Brunner
серія BKH 5.0 tunnel 42-66 DT-DT

Потужність: 9 kW
Довжина дров: 25 - 33 см

Ціна: 6 465 €*


Камін Brunner серія BKH 5.0 tunnel 42-98 ST-KT

Камін Brunner
серія BKH 5.0 tunnel 42-98 ST-KT

Потужність: 11 kW
Довжина дров: 33 - 50 см

Ціна: 9 953 €*


Камін Brunner серія BKH 5.0 tunnel 50-82 ST-KT

Камін Brunner
серія BKH 5.0 tunnel 50-82 ST-KT

Потужність: 11 kW
Довжина дров: 33 - 50 см

Ціна: 10 196 €*Камін Brunner Tunnel купити

Камін Brunner Tunnel
Architektur 38/86

Ціна: 9 993 €*


Камін Brunner Tunnel продаж

Камін Brunner Tunnel
Architektur 45/101

Ціна: 10 720 €*


тунельний камін Brunner

Камін Brunner Tunnel
Architektur 53/121

Ціна: 11 597 €*


тунельний камін Brunner Київ

Камін Brunner Tunnel
Architektur 53/166

Ціна: 13 186 €*


тунельний камін Brunner продаж

Камін Brunner Tunnel
Stil 51/67

Ціна: 9 435 €*


тунельний камін Brunner продаж

Камін Brunner Tunnel
Stil 53/88

Ціна: 10 015 €*


тунельний камін Brunner замовити

Камін Brunner Tunnel
Stil 62/76

Ціна: 10 179 €*


тунельний камін Brunner

Камін Brunner Tunnel
Stil 75/90

Ціна: 11 550 €*


* Ціна в євро для ознайомлення. Розрахунок проводиться у національній валюті, гривнікаміни тунельні фото

салон камінів

продаж камінів в Києві

Чому тунельні каміни BRUNNER такі популярні? Звичайно, вони не просто обігрівають кімнату, вони одночасно її поділяють, не виглядаючи занадто масивними. Дві оглядові панелі дозволяють спостерігати за вогнем одночасно з двох кімнат.

Тунельні каміни BRUNNER – ідеальне рішення для всіх, хто не хоче обмежувати дров’яний камін. Чисте скло навіть за таких широких форматів досягнуто завдяки спеціальному обдуву скла, налаштованному пропорційно до збільшеної ширини.

Brunner для тих хто любить якість. 

В Німеччині є такий вислів, якщо у вас є камін і він не BRUNNER то ви пішли на компроміс! «Аm besten oder nichts» Найкраще або нічого!

Brunner беззаперечний лідер ринку Німеччини та Австрії, 716 000 камінів BRUNNER встановлено в господарствах Німеччини та Австрії.

Каміни Brunner встановлені в будинках багатьох відомих людей, є навіть курйозний випадок коли власник популярного європейського бренду камінів у власному будинку встановив камін BRUNNER  

BRUNNER - це традиційний сімейний бізнес, який вважається провідним виробником опалювальної техніки для спалювання деревини в камінах, що відрізняються міцністю, функціональністю та якістю. Наші каміни - це результат знань та досвіду, а завдяки дотриманню всіх необхідних вимог, продукція компанії BRUNNER заслужила репутацію найсучасніших систем опалювання. Компанія BRUNNER має більш ніж 70-річну історію - створення камінів. BRUNNER - Німецький стандарт для всього світу! Засновник і керівник компанії, Ульріх Бруннер, вважає, що робота повинна бути в задоволення, адже саме на роботі люди проводять більшу частину життя, тому в компанії панує сімейна атмосфера. BRUNNER - це бренд, який на 100% "зроблений в Німеччині".

"Все дешевше, ніж BRUNNER!" І ми цим пишаємося.

Дійсно, багато виробів наших конкурентів значно дешевші - що також вірно, ці вироби не можна порівнювати з камінами BRUNNER. На це є свої причини. Можливо, вага і тип конструкцій камінів BRUNNER вони значно відрізняються. Або ж причина полягає в найдрібніших деталях якості і функціональності, якими наші досвідчені співробітники займаються день в день знову і знову. Але, напевно і в сервісі і в чесній сімейної філософії, ми хочемо цим поділитися з іншими. 

BRUNNER однозначно вартий своєї ціни.

Традиція і ремесло пов'язані з батьківщиною, як піч зі своїм будинком. Тому BRUNNER відмовився від дешевого виробництва за кордоном. Всі печі і каміни BRUNNER створюються в Німеччині досвідченими фахівцями з хорошою освітою.

100% німецька інженерна майстерність. Ми корінні жителі з багатого на традиції сімейного підприємства в баварсько-австрійському регіоні Нижньої Баварії. Ми, працівники BRUNNER, доброзичливі і завжди чесні; в одному ми особливі: ми пишаємося нашою компанією. В нашій компанії поєдналися сімейні цінності і сучасна наука. У такій робочій атмосфері ми створюємо вироби, які по технічних і якісних параметрам задовольняють найвибагливіші потреби. (які  відповідають технічним і споживацьким вимогам)

Ми все робимо самі! Звучить це старомодно, але пройшло перевірку часом. Тільки якщо знаєш весь процес цілком, до виробу лежить душа, це стає гордістю всіх співробітників, і це відчувається. Починається все з проектування нашими інженерами і технічними фахівцями, далі йде процес виготовлення дослідного зразка, тестування у випробувальній лабораторії і нарешті серійний випуску на власному ливарному виробництві. Складання і контроль - наші останні кроки, перш ніж готові камінні топки покидають територію заводу. І якщо одного разу колись буде потрібно щось покращити, то ми зробимо це негайно. Адже це є і залишається надалі нашим виробом.

Студія KAMIN-bio - офіційний партнер німецького виробника компанії Brunner в Києві.

Запрошуємо в наш салон вибрати і купити камін Brunner або піч Преміум класу для свого будинку. Також у нас ви можете скористатися послугами, такими, як монтаж димоходу, монтаж чавунної печі, підключення печі до димоходу, ізоляційні роботи і перший розпал печі. З гарантією. Звертайтеся до нас, разом ми знайдемо найкращий камін або піч для вашого будинку!

Наша адреса

Переглянути всю продукцію Brunner

<< Назад

купити чавунну піч київ

продаж камінів


біокаміни київ