Мы в соцсетях

Закажите бесплатную консультацию

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.


Топки Вrunner

Топки ВrunnerТристоронні панорамні топки Вrunner заволоділи ринком камінів і печей завдяки своєму привабливому дизайну і оригінальністю функцій. Безшумне і плавне відкриття дверець каміна, прекрасний панорамний тристоронній вид палаючого вогню в каміні, вогнетривке скло найвищого ґатунку - все це робить топку компанії Вrunner ще більш затребуваною і популярною.

В салоні «Біокаміни, каміни, барбекю» завжди представлений широкий асортимент товарів цієї німецької компанії. Щоб краще розібратися в роботі топки Вrunner, зайдіть на наш сайт і перегляньте вкладки «Камінні топки». Вас вразить великий асортимент товару та його докладний, доступний опис з характеристиками.

Ми намагаємося догодити кожному клієнту, підбираючи і пропонуючи індивідуальні рішення для інтер'єру його будинку і фінансових можливостей. Хтось вважає за краще купувати бюджетні варіанти камінів і топок, а ми рекомендуємо розглядати в першу чергу, європейську лінійку топки Вrunner.

Чудова якість роботи і складання самого корпусу не залишить нікого байдужим. Майстри вклали весь свій талант і врахували всі дрібниці, з найменшими пересторогами при виготовленні камінів і топок марки Вrunner. Німецька якість і оригінальність Топки Вrunner робить її улюбленицею домівки.

Всім любителям гарячого каміна і теплої вітальні пропонуємо відвідати безкоштовні презентації пічного обладнання в нашому салоні в Києві. Тут Ви зможете самостійно протестувати роботу багатьох моделей, а також вибрати найбільш вподобаний Вам варіант. Топки Вrunner також представлені на виставках, що неодмінно радує наших відвідувачів.

Наш салон відкритий в будні дні в робочий час, так що Ви зможете в будь-який для Вас зручний час приїхати і оцінити роботу Топки Вrunner. Купуючи топку, камін або барбекю, Ви неодмінно отримаєте знижку.


Проекты с биокаминами Planika